Jackobi Kinnisvara


ID: 3289230
Tehing: Müüa maja, 3 magamistuba
Korruseid: 1
Magamistube: 3
Seisukord: uus
Valmidusaste: valmis
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 200 m²
Krundi pind: 1571 m²
Hind: 225500 EUR
EUR/m²: 1127.50 EUR/m²

Info:

  Tartumaa, Tartu vald, Kõrveküla, Vana-Kubja 2, 1 korrust, kinnistu, kivimaja, valmis, uus, elamispind 165,1 m², kogupind 200 m², krunt 1 571 m², wc ja vannituba eraldi, dušš, saun, põrandaküte, rõdu 37 m², parkimine tasuta, tsentraalne vesi, pakettaknad, parkett, kanalisatsioon, maaküte, terrass, elekter, naabrivalve, kattega teed, asub keskuses

Lisainfo:

 VANA-KUBJA ARENDUS:
Vana-Kubja arendus hõlmab 18 ühepereelamuga kinnistut.
Välja on ehitatud tsentraalne vee ja kanalisatsioonisüsteem, drenaazisüsteem ja liitumised elektrienergiaga. Samuti ehitatakse valmis teede võrk ja tänavalgustus. Asfaltkate saab valmima lähemal ajal. Täna on võimalik soetada maja nii valmis kujul hinnaga 225 500€ või osta eraldi teile meelepärane kinnistu, kuhu oma elumaja ehitada. Kinnistu soetamisel tuleb arvestada detailplaneeringus seatud piirangutega, et säilitada elurajoonile omane nägu.

MAJA:
Täna on valmis ehitatud kaks maja. Täisvalmiduseni jõudmine võtab aega 3-4 kuud. Siseviimistluses kasutatakse kvaliteetseid vahendeid ja sanitaartehnikat.
Tegemist on väga kvaliteetse, valgusküllase ja hea planeeringuga ühepereelamuga. Rõhku on pandud nii kvaliteedile kui soojapidavusele. Majas on paigaldatud vesipõrandaküttetorustik, mille kütteallikaks on maasoojuspump, olemas on soojusvahetiga ventilatsioon. Elutuppa on planeeritud tahke kütte kamin.

ASUKOHT:
Vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusel asuvad Kõrveküla kool ja lasteaed.
Autoga sõites kulub aega Tartusse jõudmiseks ca 10 minutit.
marika@jakobikv.ee

Kontakt:

 Marika Karu, 7403083, 5185411